Twitter Takipçi Artırma Yolları

Twitter’da birçok yöntemler uygulanarak takipçi arttırılabilir. Ücretli olarak twitter takibine katkı sağlayan reklamcılar ya da bireysel olarak diğer birçok sosyal medya hesaplarından yararlanarak takipçilerinizi bireysel paylaşımlarınızla da arttırabilirsiniz.

Peki, bireysel olarak herhangi bir reklamcıya ücret ödemeden kendi çabalarımızla nasıl twitter da takipçi arttırabiliriz?

1. Twitter üzerinden takipçi kasma

2. Facebook ve Instargram hesapları aracılığıyla takipçi kasma

Twitter Üzerinden Takipçi Kasma

Bireysel olarak hiçbir reklamcıyla anlaşmadan kendi yapacağınız beğeni getirisi yüksek paylaşımlarınızla takipçi arttırılabilir. Sizin için twitlerinizin de takipçi kadar beğeni görmesi önemliyse ve beğenilen twitleriniz için takibiniz artacaksa, paylaşımlarınız hem içerik olarak hem de objektif olarak herkesin dikkatini çekecek en çok takip edilen içeriklerin twitleri gibi paylaşımlar olmalıdır. Merak edilecek konularda twitler paylaşılmalıdır. Örneğin: İyi bir doğa fotoğrafçısısınız ve fotoğraflarınızı twitter da paylaşıp bu konuda takip arttırmak istiyor olabilirsiniz, o halde bu yeteneğinizle birlikte fotoğraflarınıza yazdığınız twitleriniz ile insanları etkilemelisiniz.

Bu yöntem dışında son zamanlarda takipçi kasmak için, birçok bireyin yapmış olduğu “geri takip, takibe takip, gt” gibi yazılmış paylaşımlardan da yararlanılabilir. Aynı tarz yorum cevapları yazarak, bu tarz paylaşımları beğenerek ve retweetleyerek kişilerin sizi takip etmesi sağlanabilir. Tabi bu yaptığınız eylem doğrultusunda sizi takip edenin de takibe ihtiyacı olacaktır.

“Karşı Takip Yöntemi” ile hem kendinize kalıcı takipçi kazandırmış olursunuz hem de karşı tarafında takipçi sayısının artmasına yardımcı olursunuz. Uzun süren bir takip arttırma yöntemi olmasına rağmen “Karşı Takip Yöntemi” yapan birçok insan olduğundan ve rağbet gördüğünden dolayı bu yöntemle kendi çabalarınızla takipçi arttırabilirsiniz.

Facebook ve Instargram Hesapları Aracılığıyla Takipçi Kasma

Twitter dışında kullanmış olduğunuz facebook ve instargram gibi diğer sosyal platformlarınızdaki takipçilerinizden yararlanarakta takipçi artırmak mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken, bu platformlardaki sosyal medya hesaplarınızın açıklama ya da internet sitesi kısımlarına twitter bağlantınızı eklemektir.

Bu bağlantınızı Instargram’a ekleyecekseniz aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir.

Profili düzenle → internet sitesi kısmı → https://twitter.com/ ile başlayan bağlantı kopyanızı paylaşabilirsiniz.

Eğer Facebook’a ekleyecekseniz,

Profiline bak → profili düzenle → bağlantılar→ ekle → sosyal bağlantılar ya da internet sitesi ekle kısmından bağlantınızı paylaşabilirsiniz.

0/YORUMLAR