Online Mağazanızda Satabileceğiniz En Popüler Ürünler

Bir iş kurmayı düşünürken en çok satanlara dikkat etmeniz gerekir. Nelerin satılabileceği konusunda doğru fikre sahip olmak işinizi hızla büyütmeyi sağlayabilir.

Listemizdeki bazı ürünler için rekabet oranı yüksek, ancak talep o kadar yüksek ki, birçoğunu hızla satmak mümkün. Bunun nedeni Google'ın Search Console verilerine göre hangi ürünlerin en popüler olduğunu belirlemesidir.

Bu makale, en çok satan ürünleri ve bunları bir e-ticaret satıcısı olarak kendi avantajınıza nasıl kullanacağınızı açıklamaktadır. Bu ürünlerin en iyilerini inceleyerek tedarik listenize hemen ekleyebilirsiniz. İşte 2022 yılında en çok satılan popüler ürünler.

2022 E-Ticarette En Çok Satanlar Listesi

Hangi ürünlerin satılacağını bulmak, online bir mağaza yaratmanın ilk adımıdır. 2021 ve 2022'de dünya çapında satılan en popüler ürünlerden bazılarının listesi aşağıdadır. Potansiyel müşterilere ulaşmadan önce bu ürünler hakkında araştırma yapmak çok önemlidir.

Maskeler

Yüz maskeleri kişinin yüzünü kumaş ve kişisel efektlerle kaplayarak gizler. COVID-19, yılın en popüler ürünlerinden bazılarını ortaya çıkardı. Bu listeye gelecekte çok popüler olmaya devam edecek olan yüz için maskeler ve siperlikler de dahildir. İnsanlar bu ürünleri 2021 ve 2022'de satın almaya devam ediyor. Ayrıca internette ve sosyal medya platformlarında çok popülerler.

Google Trends, yüz maskelerinin hala çevrimiçi olarak en sık aranan ürünlerden biri olduğunu gösteriyor. Bir ürün grubu oluştururken yüz maskelerini satması kolay bir seçenek olarak düşünmek akıllıca olacaktır. Maske tasarımları modada popüler bir trend. Açıkçası pazar çok rekabetçi olsa da benzersiz maske tasarımları oluşturarak öne çıkmak mümkün.

Tedarikçi seçenekleri arasında ince ve spor maskeler bulunur. İnsanlar hem onları dış etkenlerden koruyan hem de rahat nefes almalarını sağlayan maskelere ihtiyaç duyar. Çoğu insan dışarıda egzersiz yapmayı sevdiği için bu maskeleri seçiyorlar.

Hediyelik Ürünler

Pandemi nedeniyle insanlar evlerinde kaldı. Bu durum daha fazla insanın sevdiklerine internetten sipariş ettikleri hediyeleri göndermesine neden oldu. Bunun pek çok yan etkisinden biri, insanların sevdiklerine göre kişiselleştirmek için internetten daha fazla hediye almaya başlamasıdır. İnsanlar bu fikri değerlendirerek bu hediyelerden para kazanabilirler.

Hediye satın almak isteyen herkes kolay olanı tercih ettiği için Trendyol ve Çiçek Sepeti popülerlik sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor. Kişiselleştirilmiş ve pazarlanabilir hediyelik eşyalara dönüştürerek şirketinizi güçlendirin. Hiçbir yerde olmayan özel ürünleri pazarlamak markanızın bilinirliğini artırmanıza yardımcı olabilir. Bazı popüler benzersiz ürünler arasında kar küreleri, mumlar, kupalar ve hatta güzel kokulu tütsü çeşitleri bulunuyor.

Giyilebilir Teknoloji

İnsanlar akıllı saat ve gözlük benzeri giyilebilir cihazlara ilgi duymaya başladı. Bu cihazların çoğu, kişinin sağlığını izlemek veya anlık mesaj bildirimlerini izlemek için kullanılır. Diğer gadget'ların satışları arttıkça, giyilebilir cihazların popülaritesi artmaya devam ediyor. Nextpit, Amerikalıların akıllı saat satışlarının zamanla arttığını iddia ediyor. Ek olarak, giyilebilir cihaz satışları tüm dünyada artıyor.

Teknolojinin günümüze yön verdiği bu yıllarda akıllı saat ve gözlüklere dikkat verebilirsiniz. Özellikle Alibaba ve Aliexpress gibi dünyanın her yerine gönderim yapan E-ticaret siteleri bu ürünleri başarılı bir şekilde pazarlamaktadır. İyi bir fiyat araştırması ardından uygun tedariği sağlayabilir ve kendi online mağazanızda giyilebilir teknolojik cihazlar satmaya başlayabilirsiniz.

Vücut Şekillendirici Korseler

Shaper korseler, fiziği istenilen forma sokmak için giyilen özel iç ürünlerdir. Bu giysi sıklıkla kısıtlı kıyafetlerin altına giyilir ve birçok kadının gardırobunda temel bir parça haline gelmiştir. Ünlü bir kurucu, SKIMS'in pahalı korselerini piyasadaki en çok satan ürünlerden biri yaptı.

Yeni markalar, arama sonuçlarını E'in üzerinde artırarak bu tür iç çamaşırlara yüksek talep yaratıyor. SKIMS markası, çeşitli boyutlar ve renkler sunarak herkesin bu popüler üründen keyif almasını kolaylaştıran bir marka. Ayrıca geniş bir ürün yelpazesi sunarak insanlar tarafından tercih edilen bir mağaza haline geliyor. İnternetteki en popüler ürünlerden biri olduğu için insanlar da bu ürüne yönelmeye devam edecekler.

Su Mataraları

Pek çok tüketici, şişeleri yeniden kullanılabilir hale getirme konusunda bilinçli davranıyor. Yapılan bir çalışma, internette satılan popüler ürünlerin, bunları her gün kullanan insanlarla yüksek bir geçiş oranına sahip olduğunu gösterdi. Bunlar genellikle yeniden kullanılabilir su şişeleridir.

Su şişelerini pazarlarken satmak için yeni ve popüler olmayan bir ürün seçmek en iyisidir. Bu, rekabette öne çıkmanıza yardımcı olur ve işletmenizin güvenilirliğini artırır. Örnek olarak S'well'in hedef kitlesi doğaya ve çevreye duyarlıdır. Bu popüler ürünler, sosyal medya hesapları aracılığıyla bu mesajı başarıyla iletmektedir. Markanın çevreci olduğunu duyan duyarlı tüketiciler onlarca seçenek arasından bu şişeleri satın almayı tercih ediyor.

0/YORUMLAR