TikTok'ta nasıl para kazanılır?

TikTok'ta nasıl para kazanılır, daha yeni başlıyorum! Nereden nasıl başlamalıyım diyorsanız ?

İtiraf etmek gerekirse, profilimi bir süre önce oluşturmama rağmen uzun süredir TikTok'ta aktif değildim. Para kazandıran diğer her şey gibi, bu da itibar ve tanınma ile ilgilidir. Yararlı ve kaliteli içerik sunma becerisini eğlence ile birleştirmeniz gerektiğini söylemek yeterli. Bence insanlar TikTok'ta eğlenmek ve ilham almak istiyor.

Ancak para kazanma tamamen TikTok Bio'nuzdaki URL ile ilgilidir. TikTok'ta aylık 1,7 milyar arama ile para kazanmanın anahtarı içerik ve sunumların kalitesidir.

TikTok'ta hiçbir şey satmıyorsunuz, blogunuzun URL'sini biyografinizde paylaşıyorsunuz. Amacınız, insanları TikTok'ta blogunuza çeken içerik oluşturmaktır. Blogunuzdan Google web sitelerine ve YouTube kanallarına bağlantı verirsiniz ve böylece web sitenize ücretsiz hedefli trafik sağlamış olursunuz.

TikTok'ta bir şeyler satmaya değil, merak uyandırmaya ve insanları blogunuza yada web sitenize hızlı ve yogun bir trafik çekebilirsiniz.Özellikle henüz çok fazla tanınma ve itibar kazanmamışken... Bu nedenle, çevrimiçi olmayı veya bir TikTok işletme hesabına sahip nasıl olunur ilk adımı buradan atarak başlayabilirsiniz.

Bloglamayı, Google'ı ve YouTube'u TikTok ile birleştirerek hedefli trafiğinizi daha kolay elde edebileceksiniz.

Para Kazanma için TikTok, Google, Blogunuz ve YouTube'u Nasıl Bağlarsınız?

Herbirinde özgün içerik oluşturup hepsinde link oluşturarak seo tarafından farkedilmeyi sağlanmak amaçlanmalıdır.

Blogunuz aracılığıyla satış oluşturduğunuzda, para kazanılmaya başlanıldığı yer burasıdır

İnsanları TikTok profilinize çeken kaliteli içerik söz konusu olduğunda, işte bu kadar.Farklı video klip türlerini keşfedin ve yeni özgün farklı video denemeleri yapın.Bu tarzda farklı içerik oluşturabilen sayfalar kısa sürede hızlı büyümekte ve etkileşimleri hızlı artmaktadır.Özellikle yeni başlıyorsanız, TikTok ile bu şekilde para kazanabileceğinizi düşünüyorum.

Ancak TikTok'ta bilinirlik ve itibar oluşturmak hakkında bilmeniz gereken birkaç şey var. Tiktokta bişeyler satılmaz eglence satılır yani başarının bir formülüde bu platformdaki tam olarak bu düşüncede ilerlenmesidir.

Bu durumda, dünyadaki her bağlı kuruluş pazarlamacısının aradığı şey budur. Daha fazla trafik! Kitlenizin büyük olasılıkla ne aradığını bilmek önemlidir. Nişiniz ne olursa olsun, tanımlanan ihtiyaçlar için bir çözüm sunabilmelisiniz.

Kendi blogunuz, YouTube kanalınız/siteniz ve Google siteniz olmadığında TikTok'ta bu para kazanma tekniği zor bir iş olacaktır. Bir web sitesi oluşturmak ve bir YouTube kanalı açmak karmaşık olmayan kısa sürede yapılabilecek şeylerdir.

Bir kaç farklı platform ve özgün kaliteli içerikler ve platformlar arasında kombinasyon yaptığımız takdirde trafiğimiz artacaktır. Trafiğide sayfaya çekme şeklimizde platformlardan hangisini hangi amaç ile kullanıldığını ve nasıl verim alabileceğimizi bilmeliyiz, ve böylece daha etkili sonuçlar almamızı sağlayacaktır.

0/YORUMLAR