Son eklenen

En İyi Xiaomi Telefon Modelleri 2022

Mi serisine baktığımızda şirketin gerek amiral gemisi telefonlarında gerekse orta ve ekonomi sınıfında Redmi ailesinde çok iyi cihazlar var ve bu cihazlar parasını fazlasıyla çıkarıyor. Fakat şirketin bir hatası var; amiral gemisi cihazlarını ne yazık ki sadece Çin ve Hindistan pazarlarında eritiyor. Çoğu güzelim cihazı göremeden, satılıyor ve tüketiliyor. Xiaomi'nin bu politikası biraz eksik bir politika. Ya da çin ve Hindistan pazarları ile yetiniyor. Belki de sermaye azlığı ve global pazarlarda eritecek yüksek sayıda cihaz üretimi gücü yok.

Mesela tüm dünyada beklenen Mi 11 modeli 2020'de sadece Çin'de duyuruldu ve o pazarda eridi. Arap yarım adası Avrupa ve ABD bu cihazı göremedi. Redmi Note 10 Pro duyuruldu ama bu pazarlarda satışa çıkmayacak.

En İyi Xiaomi Telefonları

2021'de en iyi Xiaomi telefonlarını listelerken, en başta teknik özelliklere dikkat ediyoruz tabi fiyat ve özellikler birlikte ele alınmaktadır. Donanımda en iyi ürünleri en ucuza mal edebilen firmalardan biri olan Xiaomi şirketinin şu modelleri gözü kapalı alınabilir.

Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11 2021 yılının başında hayranlarına sunduğu bir hediye, çünkü bu telefon, fiyatta ve donanımda iddialı. Makine Piyasadaki en güçlü işlemciye sahip buna ek olarak harika bir ekrana ve tüm güzel donanımlara sahip dolayısı ile bol müşterisi var.

Mi 10T Pro Modeli

Bu güçlü telefon modeli, Mi 11 ve Mi 11 Ultra kadar rekabetçi değil ama şimdi en iyi Xiaomi telefonları arasında yerini koruyor. Cihazda AMOLED ekran, kablosuz şarj desteği ve bazı tasarım iyileştirmeleri var ancak bunların hepsi, daha düşük bir maliyetle sunulacak. Bu da şirketin bu ürününü ön plana çıkarıyor.

Xiaomi şirketinin bir ürünü Geçen yılın güçlü cihazı Snapdragon 865 işlemciye, 144Hz yenileme hızına sahipti. IPS LCD ekran taşıyan cihaz, 108MP birincil kamera taşıyordu. 5G desteği ve uzun süre dayanan pili tabi ki orta sınıf telefonlarda olmayan özelliklerdi ama şirket bu cihazı orta sınıf kulvarına soktu. Fiyat açısından çok uygundu ve 2022 yılında da favori olmaya devam ediyor.

Xiaomi Mi 10 Modeli

Mi 10 modeli rakipleri ve emsalleri arasında hala çok güçlü bir yere sahip. Mesela bu cihazda 5G ağ desteği, 90Hz AMOLED ekran, 108 MP yeni bir kamera, uzun ömürlü pil (4780 mAh) ve hızlı LPDDR5 RAM kapasitesi söz konusu. 30W hızlı şarj desteği ile gelen cihaz 30W kablosuz şarj desteğiyle de geliyor. Makinede Snapdragon 865 işlemci ve 12 GB'a kadar RAM geçici belleği var.

Poco X3 NFC Modeli

Poco X3 mükemmel bir telefondur dersek, bu doğru olmayacak ama büyük pili rakiplere karşı onu avantajlı kılıyor. Makinede son derece sağlam teknik özellikler, mükemmel çözünürlükte kamera, güzel ve yüksek çözünürlükte ekran var ve cihaz 200 $ karşılığında satın alınabiliyor.

Mi 10 Lite Modeli

2022 yılında sağlam ve ucuz dahası 5G telefona sahip olmak istiyorsanız, Mi 10 Lite size göre. Mevcut Xiaomi telefonları yelpazesinde bu makine ideal seçimdir. Bu cihazı alanlar, beklentilerinin karşılandığını görecekler. Makinede Snapdragon 765G Qualcomm işlemci -20W hızlı şarj adaptörü ve 48MP ana kamera olmak üzere dörtlü arka kamera var.

Redmi Not 10 Pro Modeli

Redmi Note 10 Pro pek tabi ki bu listede yer almayı hak eden bir ürün ve en uygun fiyatlı telefonlardan biri olan Xiaomi'nin en güzel ürünü.AMOLED ekran + 120 Hz yenileme hızı 108 megapiksel birincil sensörlü birincil arka kameraya sahip makine uygun fiyata satılıyor. Bu makine 33W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh enerji kaynağı ile geliyor. İşlemcisi ise Snapdragon 732G olarak seçilmiş. Ancak tek kusuru 5G teknolojisini desteklemiyor.

Redmi Note 10 Modeli

195 dolar fiyata sahip bu cihazın Süper AMOLED ekranı var. Sistem Snapdragon 678 işlemci ile donatıldı. 48 megapiksel arka kamera 5000 mAh kapasiteli büyük batarya telefonun ana güçlü yönleri.

Redmi Not 9S Modeli

Redmi Note 9S , şimdiye kadar gördüğümüz en ucuz ve en iyi orta sınıf modeldir. Son derece iyi performansı vardır ve kameraları yüksek kalitede video ve resim sunmaktadır. 195-200 dolarlık bu makine test yapan kuruluşlardan pil açısından çok iyi puanlar aldı.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu