Son eklenen

Squid Game Dizi Konusu

Dram içerikli diziler her zaman popüler olmuş ve gün geçtikçe de daha fazla izlenme sayısına ulaşmıştır. Hem dram, hem aksiyon hem de merak uyandıran Squid Game dizisi de tüm dünyada gündem olmuştur. 2021 yapımı dijital yapım dizi hem Türkiye’de hem de tüm dünyada ses getirmiştir. Netflix yapımı dizi Güney Koreli bir drama dizisi olarak ortaya çıkmıştır. Baş rollerinde Lee Jeng-jae yer alırken dizinin hem yazan hem de yöneten Hwang Dong-hyuk’tur. Kaliteli ve bir o kadar da merak uyandıran dizi de Park Hae-soo, Wi Ha-joon, O Yeong-su, Heo Sung-tae-Jung Ho-yeon, Kim Joo- ryoung ve Anupam Tripathi yer almaktadır.

Squid Game Dizi Konusu

Adından da anlaşılacağı gibi Squid Game oyun anlamındadır. Squid kalama anlamına gelmekte olup, Güney Koreliler tarafından oynanan bir oyundur. Son derece dikkat çeken içeriklere sahip olan dizinin son bölümünde kalamar oyunu oynanmaktadır.

İlk bölümünden itibaren seyirciyi içine çeken dizi her sahnesinde merak uyandırıyor. Her bölümünde yeni bir oyun ile heyecanı arttıran filmde merakla yeni bölüm bekleniyor. Squid Game birçok sahnesi ile de izleyici şaşırtmayı başarıyor.

Oyunda yer alacak olan 456 kişi de dahil olmak üzere kimse hangi amaçla adada olduklarını bilmemektedirler. İlk oyunun oynanması ve çok sayıda kişinin oyuna veda edip ölmesi ile birlikte gerilim de tırmanıyor. Sonraki ölüm oyunlarında neler olacağı da merak konusu oluyor. Dizinin içerik bakımından son derece farklı konuları ele alıyor olması da ayrıca heyecanı arttırıyor. Sizde farklı bir tarz içeren bu diziyi izlemek isterseniz çocuklarınız yokken izlemenizi tavsiye ederiz. Şiddet içeren dizide beklenmedik olaylar ve beklenmedik sahnelerle sizi derinden etkileyebilir.

İnsan yaşamına verilen değer ve yaşamak için insanın neler yapabileceğini bu dizide görebilirsiniz. Kendi geleceğini kurmak isteyen ve borç batağından çıkmak isteyen 456 kişinin ölümle kalım arasında ki mücadelesi izlemeye değer. Geri dönüşü olmayan bir yola giren insanlar için artık tek yok yaşamak ve rakiplerin oyununu kaybetmesini beklemektir. Bu zorlu mücadele de kazanma hırsı ile birbirini öldüren insanlar da sizi fazlası ile şaşırtacaktır. Heyecan dolu bu diziyi izlerken bir an olsun gözünüzü ekrandan ayıramayacaksınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu