Son eklenen

Twitter takipçi arttırma

BugünTwitter'da takipçi arttırma yollarından bahsedeceğiz;

1. Gün içerisinde aktif bir şekilde tweet paylaşmak

Bildiğimiz üzere twitter twitter tweet atarak insanların önüne çıktığımız bir platform bunun içinde gün içerisinde ne kadar tweet atarsak insanların önüne çıkmamız o kadar olağan bir durum haline gelmektedir. Atacağımız tweetler genellikle insanların ilgi duyduğu ve çok sık önlerine gelen tweetler olduğunda insanların önüne çıkma olanağınız daha yüksek olacaktır.

2. Gönderi attığınız süreleri belirleyin

Bildiğimiz üzere televizyonda bile bir dizi saat 8'de başlıyorsa onu bekleyen insanlar olacaktır. Bu yüzden belirli saatlerde tweet atmanız sizi algoritma bakımından ve takipçilerinizin sizden tweet bekleyeceği için daha çok kişinin önüne düşecek ve önüne çıkan kişilerin beğenmesiyle farklı kişilerinde önüne çıkacaksınız

3. Gönderi saatinizi belirleyin

Paylaşacağınız tweetin saatini belirlemek çok önemlidir, İnsanların twitterda vakit geçirdiğini düşündüğün veyahut timeline'ınızın en aktif olduğu saatlerde tweet paylaşmak sizi insanların önüne daha çok düşürecek ve daha fazla beğeni ve retweet almanızı sğlayacaktır.

4. Fotoğraflı tweetler yayınlayın

Hayatımızda da fotoğrafın yeri çok fazla olduğu gibi bir anlatımda görsel kullanmak her zaman insanların dikkatini çekecektir. Bu yüzden anlatımınızı ve ilgiyi çekmek için tweetlerinizde fotoğraf paylaşmaktan çekinmemelisiniz.

5. Hashtag kullanın

Hashtag kullanarak o hastaghe bakan insanların önüne düşeceksiniz belirli günlerde belir hashtagler açılır ve bu konu hakkında bilgi veya yorumlarınızı paylaşarak daha fazla kişinin önüne çıkacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Vakti zamanında Semih Varol kazandırıyor gibi, takipçi kazandırma hastaghleri açılıyordu. Ne kadar sabit ve aktif takipçiler olmasada takipçi sayınızı arttırabilecektir.

6. Tweetlere yanıt verin

Tweetlere yanıt vermekten çekinmeyin, insanlarla iletişim kurduğunuzda sizin varlığınızdan haberdar olacaklardır. Doğru ve canayakın bir yaklaşım kurarsanız sizi takip etmemeleri için hiç bir neden görünmüyor.

7. İnstagram gibi sosyal mecralardan arkadaşlarınızı çağırın

 Farklı sosyal mecralardan arkadaşlarınızı çağırmanız sizi tanıdğı için bile beğeni ve retweet almanızı sağlayacaktır.

8. Twitter hesabınızı diğer sosyal hesaplarınıza yazın

Biyografinize twitter hesabınızı yazmanız arkadaşlarınız tarafından ve sizin sosyal medya hesaplarınızı gezenler tarafından fikirlerinizi ve düşüncelerinizi merak edenler buradan hesabınıza giriş yapıp takip edebilirler.

9. Kurgu tweet atmaktan çekinmeyin

İnsanları eğlendirmek için hikayeler kurup, arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz tweetler oluşturabilirsiniz. Bu şekilde arkadaşlarınız da takipçilerinizde gülüp eğlenecektir.

1 Yorumlar

  1. Twitter takipçi artirmada hastang önemli bende genelde twiiter aramalarda kelimelerle yapıyorum.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu