Son eklenen

Ücretsiz film ve dizi izleme siteleri

Birçok kişi film ve dizi izlemeyi çok seviyor. Vaktinin büyük bir çoğunluğunu genelde film ve dizi izlemek için ayırıyor. Bu filmleri izlemek için hiç şüphesiz en iyi platform Netflix. Ancak fiyatların yüksek olması insanları Netflix tarzı ücretsiz bir film v dizi arama sitesine itiyor. Çünkü insanlar Netflix’e bir aylık bir ücret ödüyor ve 1 ay boyunca film izleyebiliyor ama bazen her şey yolunda gitmiyor elbette.

Netflix platformuna para yatırıp bazı sebeplerden ötürü ayda bir iki tane film izlemek zorunda kalanlarda var. Bu yüzden Netflix’e bu kadar para yatırmak onlar için pek mantıklı olmuyor. Onlar da Netflix tarzı ücretsiz bir platform arıyorlar.

Kişiler genelde şu soruların cevaplarını internetten araştırıyorlar. Böyle bir platform ya da site var mı? Eğer varsa film ve dizi bakımından zengin mi?

Artık araştırmanıza gerek yok bu yazımızda bu sorularınızın hepsinin cevabını teker teker alacaksınız? İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan başlayalım.

Ücretsiz film ve dizi izleyeceğimiz bir platform var mı?

Öncelikle sizlere sevindirici bu haberi verelim. Elbette var. Sizlere 2 adet Netflix tarzı ücretsiz film ve dizi sitesi tanıtacağız. Bunların birinde ücretsiz yabancı filmleri izleyebilecek diğer sitede ise ücretsiz Türk yapımı film ve dizileri izleyeceksiniz. Birini zaten çok yakından tanıyorsunuz?

1-) WATCHİLL

Para vermeden ücretsiz film ve dizi izlemek istiyorum diyorsanız Watchill tam size göre. Çünkü site günceldir. Site de yeni yapım bir sürü film ve dizi bulunmaktadır ve her gün yeni filmler siteye eklenmektedir.

Netflix platformuna benzer bir ara yüze sahip olan bu site Netflix kadar profesyonel değildir. Ancak Netflix’in içerisinde bulunan birçok film ve diziyi buradan ücretsiz bir şekilde hiç donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Her geçen gün daha da gelişen Watchill film sitesi şuan için beta sürümündedir. Ancak endişe edecek bir şey yok. Şu an beta sürümünün son aşamalarında. Bitmesine sadece yüzde 2 kaldı. Yakında yenilenmiş bir vaziyette sizlere hizmet verecektir.

Reklam konusunda da endişe etmenize gerek yok. Sitede çıkan reklamlar çok az ve kısa reklamlar. Bunu engellemek için tarayıcınızda reklam engelleyici uzantıları kullanabilirsiniz. Ayrıca sitede Netflix’te olduğu gibi yakında kısmı bulunuyor ve bu kısım sizlere yakında Watchill sitesine eklenecek olan film ve dizileri haber veriyor. Mesela şuan için After Life ( 3. Sezon) ve Dark (3. Sezon) yakında siteye gelecekmiş.

Sitenin bir artı tarafı da birlikte bitirelim kısmının olması. Bu kısım arkadaşlarınızla bir araya gelerek bir ortam oluşturduğunuz ve aynı filmi beraber izleyip film hakkında birbiriniz ile konuştuğunuz alandan oluşuyor. Bu sayede arkadaşlarınızla gelmesini beklediğiniz film ve dizi siteye yüklendiği zaman filmi beraber rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Netflix kısmında olan öneri kısmı Watchill sitesinde de bulunuyor. Film ve dizi seçmekte zorlanıyorsan bu kısımda birbirinden güzel film önerileri yer alıyor. İstediğini seçip izleyebilirsin.

2-) PUHU TV

Puhu Tv’de para ödemeden film ve dizi izleyebileceğiniz bir diğer platform. Bu platform da genelde Türk film ve diziler yer alıyor. Bunun yanında sitede az da olsa yabancı filmler mevcut. Aynı Watchill sitesi gibi bu sitede kendisini sürekli güncelliyor.

Sitede bilinen bir sürü Türk yapımı filmler yer alıyor. Bunların en bilinenleri Çukur, Alev, Babil. Bunun yanı sıra televizyonda oynayan dizileri de Puhu Tv’den rahatlıkla izleyebilirsiniz. Puhu Tv sizlere bu imkanı da vermekte.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu