Ev Hanımları İçin Evde Yapılabilen Ek İş

Ev hanımlarının da evde ek iş yapmak istemesi çok normaldir. Çünkü onların da paraya ihtiyacı olabilir. Bugün sizlere ev hanımları için evde yapılabilecek ek işleri derledim. İyi okumalar.

Yemek yapıp satabilirsiniz

Türk hanımlarımızın bildiğiniz üzere ellerinin lezzetleri güzeldir. Sizde kendi elinizin lezzetine güveniyorsanız hemen yemek yapıp satabilirsiniz. Şahsen acıkınca ben alırım. Çevrenizdeki lokantalara, yemek fuarlarına vb. Yerlere satabilmeniz mümkündür. Börek, mantı veya içli köfte satımı kolaylıkla yapılabilecek bir iştir.

Paketleme işleri yapabilirsiniz

Evde durduğunuz süre boyunca yapacağınız paketleme işi size iyi miktar para kazandırabilecektir.Bazı firmalar size paketleme işi veriyor bu firmaları ayrıntılarıyla araştırarak bulmanız kolaydır. Peki ne paketleyeceğiz diye soracak olsanız şöyle ki: Sabun, yarabandı, kürdan, plastik bardak yahut çorap gibi şeyleri paketleyip firmalara teslim edebilirsiniz.

İŞKUR’un evde iş imkanı

İŞKUR’dan yararlanarak evde iş imkanı sunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey basittir. En yakın İŞKUR'A gidip başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde davetiye katlama

Hanımlar için bir ev işi daha sizlerle. Son dönemde düğünlerin artmasıyla oluşan yoğunlukta davetiye katlama işi zorlaştı. Ve bu işi yapmak düğün sahipleri için çok can sıkıcı olmaya başladı. Eğer isterseniz onların yerine düğün davetiyesi siz katlayabilirsiniz ve bundan ciddi paralar kazanabilme şansınız var.

İkinci el kıyafet satmak

Evde boş durmak yerine evdeki ikinci el ve kullanmadığınız kıyafetlerinizi belirli uygulamalarla satabilirsiniz. Eğer kullanmadığınız ikinci el kıyafetiniz yoksa ikinci el ucuz kıyafet bulup onları etrafınızdaki insanlara satabilirsiniz yahut aynı şekilde uygulamalara yükleyip satmanız mümkün.

0/YORUMLAR