KAHRAMANKAZAN'DA ALACAK VERECEK KAVGASI: 1 ÖLÜ

Kahramankazan’da alacak verecek nedeniyle çıkan tartışmada 1 kişi hayatını kaybetti. Olay, Dün gece 21.30’da Atatürk mahallesi Kordon 1 Caddesinde 15 numaralı Poyraz Apartmanı önünde meydana geldi. 

İddiaya göre besi hayvancılığı yapan Ünal Y. (48) ve oğlu Asım Y. (21) aralarında veresiye alınan büyükbaş hayvan alacak verecek meselesi nedeniyle Mehmet Akgün (35) ile konuşmak için Mehmet ablasının oturduğu apartmanın önünde otomobilde buluştular. Kısa bir süre sonra aralarında çıkan tartışmada Asım Y. belindeki ruhsatsız tabancayı çıkartarak yanında oturan Mehmet Akgün’e üç el ateş etti. Olayın ardından şoför koltuğunda oturan baba Ünal  Y. ise Otomobili Emniyet Müdürlüğü’nün önüne sürerek  oğlu Asım Y ile birlikte teslim oldu. Boynundan ve kalbinden yaralanan Mehmet Akgün olay yerine çağrılan 112 ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. 

Hastane morguna kaldırılan Mehmet A’nın naaşı savcılık incelemesinin ardından Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Baba oğlun emniyetteki sorgusuna devam ediliyor.

0/YORUMLAR