IPHONE 11 TELEFON İNCELEMESİ

Teknoloji devi Apple’ın 2019 yılında çıkan 11 serisinin taban modeli olan iphone 11 gelişmiş akıllı telefon modellerinden. Daha düşük bir ücret ile satışa sunulma özelliğiyle artan akıllı telefon fiyatları bakımından fiyatı uygun telefonlar arasındadır.

Tasarım, Ekran ve Kamera Özellikleri

İlk olarak telefonun önünde ve arkasında kullanılan camın daha dayanıklı olduğu anlaşılmaktadır. Apple tarafından da en güçlü iphone camlarına sahip olduğu lanse edilmiştir. Tasarımındaki güçlülük ile 2 metre derinliğindeki sulara 30 dakika boyunca dayanabilmektedir. Çeşitli renk seçenekleri sunan bir tasarıma sahip bu akıllı telefon modeli siyah, yeşil, pembe, kırmızı ve beyaz renklerini kullanıcılara sunmaktadır. 6.1 inç büyüklüğünde likit LCD ekrana sahiptir. İçeriğindeki A13 Bionic işlemci telefonun hem güçlü hem de az güç tüketmesini sağlamaktadır.

Iphone 11’in arkasında bulunan 12 megapiksel çözünürlüğünde iki kamerası bir öncekilerden oldukça başarılı. İnsan dışında nesnelerin de portre fotoğrafını çekebilen f/1.8 diyafram değeri ve 26 mm’lik geniş açılı görüşe sahip ana kamerası ile f/2.4 diyafram ve 13 mm görüş açısına sahip 123 derecelik açılarla geniş açılı fotoğraflar çekilebilen ikinci kamerası farkını ortaya koymaktadır.

Güçlü işlemci, daha gelişmiş kamera, daha geniş açılı fotoğraf çekebilme, kaliteli video çekebilme özellikleri açısından olumlu yorumları ve akıllı telefon fiyatı açısından değerlendirildiğinde almaya değerdir.

0/YORUMLAR